Українські привітання, побажання та смс

Меню сайту
Наше опитування
Яких привітань потрібно більше добавляти на сайт?
Всього відповідей: 547
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Обговорюємо цей сайт » Все про phone-ua.at.ua » Потреба в привітаннях (Яких вітань бракує на сайті)
Потреба в привітаннях
phone-uaДата: Четвер, 2012-10-11, 10:27 AM | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 22
Репутація: 3
Статус: Offline
Привіт!
Цей сайт я створив для Вас мої улюблені читачі і завжди прагну його покращувати. Але ж досконалість не має меж lol :lol: lol Тож скажіть мені, будь-ласка, які привітання (або щось інше) Ви шукали тут і , упс, а їх немає (або є але мало, чи не такі, як Вам потрібно).
Буду дуже вдячний за ваші відповіді.


Мені лінь навіть підпис придумати.
 
innesa89rybkaДата: Понеділок, 2024-02-12, 4:48 PM | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт!Це чудово, що ви працюєте над покращенням свого сайту! Щодо привітань, ось кілька ідей, які можуть бути корисними для вашого сайту:
  • Розділ "Святкові привітання": Додайте розділ, де користувачі можуть знайти привітання для різних свят та подій, таких як дні народження, весілля, Новий рік, Різдво тощо.
  • Персоналізовані привітання: Дозвольте користувачам створювати персоналізовані привітання, додавши імена або інші особисті деталі. Це може створити більш особливий та цікавий зміст для вашого сайту.
  • Тематичні привітання: Розширте асортимент привітань за тематикою, такою як дружба, кохання, подяка, успіх тощо. Це дозволить користувачам знайти відповідне привітання для будь-якої ситуації.
  • Короткі гумористичні привітання: Додайте категорію з короткими, але веселими привітаннями, що можуть підняти настрій ваших читачів.
  • Міжнародні свята: Включіть привітання для міжнародних свят та свят в різних культурах і країнах, щоб ваш сайт був доступний для широкої аудиторії.
    Сподіваюся, ці ідеї будуть корисними для вас у розвитку вашого сайту! Якщо у вас є ще які-небудь запитання чи потреба в додатковій допомозі, не соромтеся звертатися!
  •  
    Форум » Обговорюємо цей сайт » Все про phone-ua.at.ua » Потреба в привітаннях (Яких вітань бракує на сайті)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук:


    Приветствую Вас Гість

    Реклама
    Статистика

    Copyright romanetsa © 2024
    Конструктор сайтів - uCoz