Українські привітання, побажання та смс

Реклама
Меню сайту
Категорії каталогу
Все про День Народження [6]
Все про День Ангела [1]
Все про весілля [1]
Новий Рік [2]
1 січня
День Святого Валентина [1]
14 лютого
Іменини Івана [0]
7 липня
Іменини Ольги [1]
24 липня
Іменини Володимира [0]
28 липня
Іменини Наталії [0]
8 вересня
Іменини Романа [1]
1 грудня
Іменини Андрія [2]
13 грудня
Наше опитування
Яких привітань потрібно більше добавляти на сайт?
Всього відповідей: 547
Головна » Все про свята (Традиції та сценарії, історія виникнення і цікаві факти) » Все про День Народження



Ах, як інколи хочеться вирватись з кайданів міста, подалі від гарячого асфальту і багатоповерхівок і податись туди, де незаймана природа, де неповторний запах різнотрав’я, де співають птахи, де дерева вириваються у вись небес. Тим паче коли у Вашого друга наближається День Народження, організуйте йому незабутнє свято.
Пропонуємо Вашій увазі приблизний сценарій святкування Дня Народження на природі. Кількість людей для проведення цього свята 8 – 20 чоловік. Організовують це свято друзі або родичі іменинника. Але, щоб він відчував себе господарем свята, а не „жертвою змови” про яку знають всі крім нього, залучіть його до цього процесу. Проте не потрібно відкривати всі карти наперед.

Щоб організувати цю вилазку, Вам необхідно підготувати:
- Подарунок імениннику (ну це зрозуміло).
- Мангал, шампури, дрова, покривала на землю.
- Реквізит для конкурсів.
- Подарунки учасникам конкурсів.
- Музичний супровід.

План заходу:
- Привітання іменинника.
- Пошук „скарбу”.
- Шашлики.
- Ігри та конкурси.
- Танці.

Сценарій Дня Народження:

Привітання іменинника:
Іменинника необхідно привітати з днем народження на самому початку – в тому місці, де гості збираються для поїздки на пікнік, щоб він відчував, що це його свято. Якщо збір проходить у іменинника вдома, можна вручити йому найбільш крихкі подарунки та вітальні листівки.
Разом з тим має бути один або декілька подарунків, які гості візьмуть із собою на пікнік і подарують їх там оригінальним способом, про який ми розкажемо пізніше. Можна подарувати якусь річ, яка стане в нагоді іменинникові для пікніка, наприклад, кишеньковий ліхтарик або набір шампурів .

Пошук „скарбу”
Потрібно наперед підготувати подарунок іменинникові („скарб”). В таємниці від нього потрібно заховати цей „скарб” на галявині, або недалеко від неї. Оригінально буде зарити його в землю, присипати опалим листям, заховати в машині або речах учасників. 
Далі малюється карта розміщення скарбів, бажано на кольоровому картоні. Розрізаємо цю карту на 8 – 10 частинок і розкладаємо їх по галявині, бажано у досить помітних місцях. Можна прикріпити до гілок дерев, ручки сокири... Один зі шматочків карти вручаємо імениннику для зразка. Імениннику необхідно знайти всі частинки карти і по них відшукати „скарб”.
Організаторам потрібно постаратися, щоби пошук „скарбу” був дійсно важким. І тоді подарунком буде задоволений не тільки іменинник, але і глядачам „пошуку скарбів” буде надзвичайно весело.

Шашлики
Зазвичай на пікніку готують шашлики. Ми про них також не забудемо. Проте, для оригінальності можна приготувати також запечену на грилі рибу (дуже смачною виходить скумбрія холодного копчення дещо пропечена на вогні). А пробували Ви шампіньйони приготовлені на вогні. Маринуємо їх в цьому ж маринаді, що і шашлик, але надіваємо на окремі шампурі, бо вони будуть готові вже за декілька хвилин. А приготована в казані рибна юшка, взагалі повинна викликати фурор серед гостей.

Лісовий подарунок
Поки готується наш шашлик, можна провести конкурс на найоригінальніший лісовий подарунок. Гості можуть дарувати імениннику все зі знайденого в лісі, наприклад:
- корч чудернацької форми;
- листок дерева з написаним на нім привітанням;
- гриб, знайдений у лісі;
- лісові плоди та ягоди та багато іншого, на що вистачить фантазії учасникам.
Переможця, який подарував найкращий подарунок вибирає сам іменинник.

Щоб гостям не було нудно ми можемо провести декілька конкурсів або ігор.

Ігри та конкурси

1) Нестандартні ситуації:
Запрошуються добровольці взяти участь у конкурсі. Перший учасник придумує цікаву та веселу нестандартну ситуацію, наступний учасник придумує нестандартний вихід з неї і вигадує свою ситуацію. Наприклад:
- Ви повернулися додому і побачили на кухні ведмедя-перевертня. Той відкрив ваш холодильник і спустошує запаси. Як на зло на мобільнику скінчився баланс, а домашній телефон відключили за несплату. Раптово вхідні двері відчинилися і на порозі з'явився другий перевертень з дипломатом і в капелюсі. За його погляду видно, що він вам не радий. Ваші дії?
- До вас у вікно влітає підступна Лолі / добрий японський супергерой і говорить, що йому / їй долею визначено стати вашою / вашим дружиною / чоловіком. Ваші дії?
- Ви йшли на роботу / навчання / у справах і раптом зменшилися до 1 мм. Ваші дії?
2) Принцеса Несміяна
Учасники діляться на дві команди: команда веселунів та команда несміян. Команда несміян приймає серйозний вигляд, а команда веселунів прагне їх розсмішити. Можна смішити по одному, а можна всім разом, можна корчити пики, розказувати анекдоти. Кожен з команди несміян, хто усміхнеться переходить у команду веселунів. Якщо, за певний проміжок часу (в залежності від кількості учасників), команді веселунів удасться розсмішити всіх противників, то вони перемагають, в іншому разі перемагають несміяни.
3) Битва повітряними кульками
Також можна провести битву повітряними кульками. Кожному учаснику битви до правої ноги прив’язують повітряну кульку. Задача учасників – пробити кульку суперника, в той же час зберігши свою. Чия кілька пробита, той вибуває з гри. Перемагає той, кому вдасться до останнього залишити свою кульку вцілілою.
4) Крокодил
Усі діляться на дві команди. В команді вибирають одну людину, яка буде показувати. Команда-суперниця загадує слово або вислів (це може бути предмет, слова з пісні, відомі люди, казкові персонажі і т.д.) і кажуть його „показушникові”. Той за допомогою міміки та жестів (говорити нічого не можна) має за певний період часу (наприклад за 1 хв.) показати цей предмет, щоб його команда відгадала, що це. Якщо вгадують, то одержують бал, ні – то бал одержують суперники. Далі команди міняються місцями і т.д., кожен раз змінюючи „показушника”.
Також можна взяти м’яча і пограти спортивні ігри.

Танці
Коли вже смеркнеться, то можна розпалити багаття, включити магнітофон і організувати жаркі та веселі танці.


Джерело:
Категорія: Все про День Народження | Додав: phone-ua (2012-09-12)
Переглядів: 5748 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0
Реклама
Статистика

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz