Українські привітання, побажання та смс

Реклама
Меню сайту
Категорії каталогу
Все про День Народження [6]
Все про День Ангела [1]
Все про весілля [1]
Новий Рік [2]
1 січня
День Святого Валентина [1]
14 лютого
Іменини Івана [0]
7 липня
Іменини Ольги [1]
24 липня
Іменини Володимира [0]
28 липня
Іменини Наталії [0]
8 вересня
Іменини Романа [1]
1 грудня
Іменини Андрія [2]
13 грудня
Наше опитування
Яких привітань потрібно більше добавляти на сайт?
Всього відповідей: 536
Головна » Все про свята (Традиції та сценарії, історія виникнення і цікаві факти) » Все про весілляВесілля
В житті людини буває так, що рано чи пізно, до неї приходить кохання. А де є кохання, там і весілля. Весілля бувають різні, веселі і дуже веселі, і святкують їх в будь-яку пору року. Ця найважливіша і найщасливіша в житті подія не забувається ніколи. І хоч проходять роки та справжнє кохання не згасає. Безперечно, щороку кожне подружжя відзначає цей особливий для них день - ювілей їхнього спільного життя. І линуть звідусіль найщиріші побажання з річницею весілля
Цікаво, як називають першу, другу, третю ... річниці весілля, і що прийнято дарувати на ці ювілеї? Саме про це піде мова далі.
Весілля було «зеленим»,
Хоч жовто зоріли клени
Вітаючи молодих...
І тихо раділа хата,
Хоч сльози втирала мати,
Вітаючи молодих...
Так солодко цілувались,
Хоч «гірко» чомусь кричали,
Вітаючи молодих...
Весілля було «зеленим»... (Леся Поліщук)
Зелене» весілля - це початок нової сім'ї, день, коли молоді стають на рушничок щастя.
1 рік – ситцеве (лляне або марлеве) весілля. Назва вказує на те, що в життя молодих вже увійшла – після медового місяця – буденність стосунків, «ситцева» простота , в одночас ситець і льон символізують молодість.Жартома, можна подарувати у цей день одне одному, ситцеві хусточки, а в них загорнути щось оригінальне, екзотичне, навіть коштовне.
2 роки – паперове (скляне) весілля. Вважається, що подружні стосунки на цьому етапі не надто міцні –подібно до вказаних матеріалів. У цей особливий день можна подарувати вироби зі скла.
3 роки – шкіряне весілля. Якщо пара благополучно минула паперово-скляний етап, то ці стосунки вже так просто не розірвеш. На цю річницю дарують шкіряні вироби ( гаманці, рукавички, сумки, пояси та інше ).
5 років – дерев'яне весілля. Це перша серйозна дата, на яку можна скликати багато гостей. Останні дарують подружжю предмети домашнього вжитку, зроблені з дерева. Символіка тут зрозуміла: дерев'яний посуд не розбивається, і сім'я, котра дожила до п'ятирічного ювілею – також міцна.
7 років – мідне весілля. Мідь – міцний і цінний матеріал, але не належить до розряду благородних. Заведено дарувати вироби з кованої міді, мідну біжутерію та посуд. Сьогодні також модними є, кімнатні прикраси – гірлянди мідяних дзвіночків
8 років – жерстяне весілля. На цьому етапі стосункам подружжя слід додати блиску , тому на цю дату дарують блискучі предмети домашнього вжитку.
10 років – трояндове весілля, або День Троянд. У гості запрошують усіх, хто був присутній на реєстрації шлюбу. Чоловік дарує дружині букет червоних троянд. Символічне значення таке: це кохання не боїться життєвих колючок.
15 років – кришталеве весілля. Повна ясність і прозорість у подружніх стосунках! Дарують скляний та кришталевий посуд, щоб життя було безхмарним і чистим, як скло.
20 років – порцелянове весілля. Святковий стіл сервірують новим порцеляновим сервізом, який символізує нажите подружжям благополуччя.
25 років – срібне весілля. Запрошують багато гостей – всю родину. Поряд із золотими обручками подружжя одягає одне одному ще й срібні. Подарунки також мають бути зі срібла, котре символізує благородство та міцність цього союзу.
30 років – перлинове весілля, символ того, що роки, які подружжя прожило разом, нанизуються, наче перлини у намисті. Дуже бажано, щоб чоловік подарував цього дня дружині саме таке намисто.
35 років – полотняне весілля. Таке собі повернення молодості. Подружжю знову, як і в перший рік, дарують постільну білизну, скатертини, рушники.
40 років – рубінове весілля. Старі обручки замінюють на нові – з рубіном, каменем кохання і вогню. Це також означає, що близькість подружжя стала вже кровною (рубін має колір крові).
50 років – золоте весілля. Стосунки, які пройшли випробування часом, такі ж коштовні, як золото. Діти дарують батькам на цей ювілей нові обручки , оскільки руки, які носили їх півсторіччя, змінилися, а золото стерлося.
60 років – діамантове весілля. Немає у світі нічого міцнішого за діамант. І пару, яка прожила разом 60 років, уже неможливо розлучити.
70 років – весілля вдячності. Такий ювілей зустрічається вкрай рідко, тому певні традиції щодо нього не сформувалися. Саме визначення символізує вдячність одне одному за любов і підтримку, а також долі і Богові – за довголіття.
75 років – коронне весілля. Воно ніби увінчує короною щасливо прожите життя.

Джерело:
Категорія: Все про весілля | Додав: phone-ua (2010-09-19)
Переглядів: 12550 | Рейтинг: 5.0/3 |

Всього коментарів: 0
Реклама
Статистика

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz