Українські привітання, побажання та смс

Реклама
Меню сайту
Категорії каталогу
Все про День Народження [6]
Все про День Ангела [1]
Все про весілля [1]
Новий Рік [2]
1 січня
День Святого Валентина [1]
14 лютого
Іменини Івана [0]
7 липня
Іменини Ольги [1]
24 липня
Іменини Володимира [0]
28 липня
Іменини Наталії [0]
8 вересня
Іменини Романа [1]
1 грудня
Іменини Андрія [2]
13 грудня
Наше опитування
Яких привітань потрібно більше добавляти на сайт?
Всього відповідей: 538
Головна » Все про свята (Традиції та сценарії, історія виникнення і цікаві факти) » День Святого ВалентинаКожного 14 лютого по всьому світу закохані обмінюються цукерками, квітами та подарунками, все в ім'я Святого Валентина. Але хто цей таємничий святий, і звідки прийшли ці традиції? Давайте трішки дізнаємось про історію цього багатовікового свята, від стародавніх римських ритуалів, до теперішніх часів.
Історія дня Святого Валентина, - і його покровителя - покрита таємницею. День Святого Валентина, яким ми його знаємо сьогодні, містить залишки християнської і давньої римської традиції. Отже, ким був Святий Валентин і як він став асоціюватися з цього древнього обряду? Сьогодні католицька церква визнає принаймні трьох різних святих з іменем Валентин, всі з яких були вбиті.
Одна з легенд стверджує, що Валентин був священиком, який служив в третьому столітті в Римі . Коли імператор Клавдій II вирішив, що із самотніх чоловіків будуть кращі солдати, ніж ті, в яких є дружини та сім'ї, він заборонив шлюб для юнаків - його майбутніх потенційних солдатів. Валентин, усвідомлюючи несправедливість указу, кинув виклик Клавдію і продовжував таємно одружувати молодих закоханих. Коли дії Валентина були викриті, Клавдій наказав, його вбити.
Також існують перекази, що Валентина могли вбити за спробу допомогти християнам уникнути суворих римських в'язниць, де їх часто били і піддавали тортурам.
Згідно з однією з легенд, Валентин надіслав першу "Валентинку". Перебуваючи у в'язниці Валентин закохався у молоду дівчину -  дочку тюремника, яка відвідувала його під час його ув’язнення. Перед смертю він написав їй лист, який він підписав "Від твого Валентина". Цей вираз використовується і донині. Хоча правдива історія Валентина овіяна безліччю таємничих легенд, безумовно вона має свою привабливість, так як повідає про симпатичну, героїчну, і, найголовніше, романтичну фігуру. Не дивно, що в епоху середньовіччя, Валентин був одним з найпопулярніших святих в Англії та Франції.
Хоча деякі вважають, що День святого Валентина святкують в середині лютого, щоб відзначити річницю смерті святого Валентина - яка, ймовірно, була близько 270 р. н.е. - інші стверджують, що християнська церква, можливо, вирішила відзначити день Святого Валентина в середині лютого, щоб "християнізувати" святкування язичницького свята Луперкалії.
У стародавньому Римі , лютий був офіційним початком весни і вважався часом для очищення. Луперкалія святкувалась 15 лютого. Тоді відбувався фестиваль родючості, присвячений Фавну, римському богу землеробства, а також легендарним засновникам Рима Ромулу і Рему. На початку святкування римські жерці, збиралися в священній печері, де, як вважалось, немовлят Ромула і Рема, засновників Риму вигодувала вовчиця. Вони приносили в жертву козу, для родючості і собаку, для очищення.
Найстарішою з відомих Валентинок, яка збереглась і досі, була поема написана Чарльзом, герцогом Орлеанським його дружині у той час як він був ув'язнений в Лондонському Тауері після його захоплення в битві під Азенкуром. Ця "листівка", яка була написана в 1415 році, і підписана - "Твій Валентин",  є частиною колекції рукописів Британської бібліотеки в Лондоні.
А Ви не забудьте привітати з Днем Святого Валентина найближчих Вам людей.

Джерело:
Категорія: День Святого Валентина | Додав: phone-ua (2012-01-21) | Автор: phone-ua
Переглядів: 2268 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0
Реклама
Статистика

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz